Away from home

26. května 2013 v 14:22 | Mrs. Nothing |  Everyday bullshit


Doufala jsem, že dneska se to všechno ukončí, ale bohužel..
Zase jsem se pohádala s mamkou, ale tentokrát fakt hodně, takže mi řekla, ať se sbalím a vypadnu. A tak jsem se sbalila a chtěla jít, už jsem byla prostě rozhodnutá jít, mám kam jít. Přišla, chtěla abych jí dala simku, že mi nebude platit kredit a taky ať jí vrátím klíče od baráku. Potom ale přišla znovu a říkala, že kdyby věděla, že se o sebe dokážu postarat, nechala by mě jít, ale že nemám peníze, nic.. Já vážně chtěla jít, i po tom, co mi tohle řekla, jenže má pravdu.. nemám peníze a bez nich bych dlouho nevydržela. Takže si hledám brigádu, protože až budu mít aspoň nějaký peníze, můžu odtud pryč a to je od dvanácti moje největší přání.


Na tomhle blogu budete častokrát číst hnusný věci o mé rodině, protože já si jako ostatní, rodiny tak nevážím. Pro vás jsou to možná lidi, co vás podporují a milujete je, ale pro mě jsou to lidi, co mě brzdí, shazují mě a ubližují nejvíc ze všech. Hodně lidí mě za to odsuzuje, ale brzo taky zjistíte, že mě to vůbec netrápí, protože jak jsem psala v minulým článků, až mě poznáte, budete mít hodně důvodů mě odsuzovat nebo nenávidět, ale mě to neublíží :)


Poslední dny trošku přemýšlím a zjistila jsem, že to přeháním. Ve třinácti jsem hodně pila, kvůli taťkovi, kterej je alkoholik a skončil na psychiatrii. Těžce jsem to nesla, protože on byl jedinej, komu jsem věřila. Potom jsem začala kouřit, hulit a vezlo se to dál a dál. Není pravidlem, že když začnete hulit, skončíte na něčem horším, ale u někoho to tak bohužel je :)
Stala se ze mě punk rockerka a já přestala řešit ostatní. Žila jsem jenom pro kámoše, hudbu a svůj svět. Dívají se na mě skrz prsty, tady u nás mě nesnášejí, mám vyholenou půlku hlavy, glády a tady si myslí, že jsem něčím spojená s ďáblem, jinak už fakt nevím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama